Magic Home Torino

  • 47 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 2 μπάνια

Το διαμέρισμα Magic Home Torino με 1 υπνοδωμάτιο είναι μια καλή επιλογή για τη διαμονή έως 4 ατόμων, καθώς βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, 25 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο Ettore Fico. Αυτό το διαμέρισμα 47 τ.μ. Απέχει σχεδόν 3 χλμ. από σταθμό τρένου Porta Susa και περίπου 400 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Foligno.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Το κατάλυμα παρέχει μπιντές, walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα για τη μεγαλύτερη άνεση σας.

Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει παροχές, όπως κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο.

Το διαμέρισμα απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από την GAM - Galleria Civica d'Arte Moderna e Contemporanea, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Μουσείο Ανατολικής Τέχνης απέχει σχεδόν 3 χλμ. από το διαμέρισμα Magic Home Torino.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Magic Home Torino
Parco Dora, Juventus New Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Parco Dora, Juventus New Apartment

508 μ από το κατάλυμα
USD 145 USD 131
ανά νύχτα
Lamporo 15
Τιμή μόνο για κινητά

Lamporo 15

606 μ από το κατάλυμα
USD 57 USD 51
ανά νύχτα
Allianz Stadium - Family Apartment - Grandmaison
Τιμή μόνο για κινητά

Allianz Stadium - Family Apartment - Grandmaison

641 μ από το κατάλυμα
USD 143 USD 129
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΤορίΝου
    16 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Porta Susa Train station
    3,2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο
    • Ασφάλεια
    • Υπηρεσίες καταστημάτων

    Γεύματα

    • Σνακ Μπαρ

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 21:00
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας00127205792,IT001272C28IOK6YKP
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Magic Home Torino;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Magic Home Torino περιλαμβάνουν Στάδιο Γιουβέντους, Μουσείο Pietro Micca καθώς και Εθνικό Μουσείο Κινηματογράφου.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Magic Home Torino;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Magic Home Torino κοστίζει 218€.
    • Στο το διαμέρισμα Magic Home Torino προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Magic Home Torino περιλαμβάνουν Lucco Gelartica και Pizzeria Il Tegamino di Loiero και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Διαμέρισμα έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Διαμέρισμα έχει Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα είναι 47 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΤορίΝου
    16 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Porta Susa Train station
    3,2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Magic Home Torino

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο